- W koszyku nie ma jeszcze produktów
- Wysyłka
- Razem z dostawą: 0,00 zł
- Alkohole
- Pozostałe produkty
- Producenci
- Aberfeldy
- Absolut
- Baileys
- Ballantines
- Beluga
- Belvedere
- Bombay Sapphire
- Bushmills
- Carbon Champagne
- Chivas Regal
- Chopin Vodka
- Ciroc
- Dalmore
- Dewar's
- Dom Perignon
- Finlandia
- Glenfiddich
- Glenlivet
- Glenmorangie
- Grey Goose
- Isle Of Jura
- Jack Daniel's
- Jagermeister
- Jameson
- Jim Beam
- Johnnie Walker
- Krug
- Martini
- Metaxa
- Miodula
- Moet & Chandon
- Nemiroff Vodka
- Piper-Heidsieck
- Polmos Siedlce
- Polmos Żyrardów
- Pravda
- Śliwowica
- Veuve Clicquot
- William Grant & Sons
- Wódki regionalne Kurnwica
Wykonanie w stylu starej szkoły sake
IMAYO TSUKASA HITOTOKI SAKE. Wyjątkowe sake, które fermentuje w drewnianej kadzi zwanej Kioke. Jest to doskonała mieszanka aromatów cedru, imbiru, białego pieprzu, cytrusów, masła cytrynowego i suszonego na słońcu drewna. „Hiti to ki" tłumaczy się jako „ludzie i drzewo", co jest doskonałą nazwą dla sake IMAYO TSUKASA HITOTOKI SAKE, która jest wykonana w stylu starej szkoły, nie mniej jednak to napój z niesamowitą, futurystyczną elegancją. Sake tę można przyrównać do rześkiego naparu z garbnikową wytrawnością, która w miarę rozgrzewania przechodzi w delikatne i niezwykle kremowe sake. Co więcej, sama etykieta na butelce IMAYO TSUKASA HITOTOKI SAKE, to jedna z najpiękniejszych w całej branży sake, a zdobią ją słoje drewna.
Wyśmienity smak i nieprawdopodobne połączenie aromatów
Doskonale wywarzona IMAYO TSUKASA HITOTOKI SAKE smakuje brzoskwiniami, miodem, koniczyną, świeżym imbirem, kremem waniliowym, orzechami oraz cedrową i gorzką czekoladą. Doskonale komponuje się z daniami kuchni japońskiej, dodając im aromatu, smaku i wydobywając z nich wszystko to, co najlepsze. Najlepiej łączyć je z dziczyzną, drobiem, pikantnymi makaronami, bogatymi zupami i gulaszami, daniami z grilla i tłustymi rybami.
Sake jest tylko jedno
Japonia jest krajem, który słynie z alkoholu, jakim jest sake. W Japonii słowo „sake" ma zupełnie inne znaczenie niż w krajach europejskich. Oznacza ono bowiem dosłownie każdy napój alkoholowy pochodzenia zagranicznego i krajowego: piwo, whisky czy też wino. Na przykład na wyspie Kisiu wytwarza się sake ze słodkich ziemniaków. Z kolei na Okinawie wytwarza się je z długoziarnistego ryżu, który importowany jest z Tajlandii, a jego nazwa to awamori. Alkohol Japoński, który nazywany jest w Polsce i na Zachodzie „sake", po japońsku nazywa się „nihon-shu", a oznacza to dosłownie „japoński alkohol".
Informacje o produkcie
- Producent
- IMAYO TSUKASA
- Zawartość alkoholu
- 15%
- Pojemność
- 0,72L
- Kraj
- Japonia
- Typ produktu
- SAKE
- Rodzaj
- Junami Sake